Poznaj mnie!

Witam Cię wędrowcze.

Jestem pewna, że dotarłeś tu nie przez przypadek. Może jeszcze wierzysz w przypadki, a może już wiesz, że wszystko dzieje się dokładnie, tak jak ma się dziać.

Kiedyś, dawno, dawno temu, zmieniłam swoje życie z dnia na dzień, całkowicie odmieniając otaczającą mnie rzeczywistość. Teraz o tym piszę. Teksty na tym blogu mogą na pierwszy rzut oka wydać się śmieszne, przerażające albo wprawiające w zakłopotanie. Ale jeżeli to, co czytasz budzi w tobie emocje – oznacza to, że pod wpływem słowa, coś zaczyna bulgotać u ciebie w środku. Coś się przesuwa, transformuje, zmienia.  Coś przenika do świadomości.

Możesz się tego wypierać, możesz próbować z tym walczyć, ale kiedy raz w twojej głowie zapali się światełko – rozbłyśnie magiczna, złota kula świadomości – nie ma sposobu, żeby ją zgasić. Jest wielce prawdopodobne, że pojawią się niespodziewane efekty uboczne tego złotego blasku. Między innymi, totalna zmiana życia, postrzegania siebie, postrzegania świata – totalna rekonstrukcja wszystkiego, co do tej pory znałeś.  Nie mów mi później, że nie ostrzegałam.

Zanim zaczniesz czytać, wiedz, że zażywanie tych treści grozi totalnym polepszeniem życia na lepsze.

z miłosnym poważaniem,

Królik

(Visited 206 times, 1 visits today)