Niezależnie czy jesteś obecnie na skraju załamania nerwowego, śmiertelnie chory czy uwięziony w kopalni, przygnieciony głazami – jeżeli naprawdę chcesz zmiany – znajdziesz sposób, żeby ją urzeczywistnić.

Jeżeli rzeczywiście CHCESZ – nic nie stanie Ci na przeszkodzie – Ani system, ani mama krzycząca Ci nad głową, ani bolący krzyż, ani nawet historia z wielorazowymi hospitalizacjami psychiatrycznymi, które w dawnych czasach podążały za Tobą jak smrodek w kreskówkach.

Jeżeli rzeczywiście chcesz, nie ma nic prostszego, niż wzięcie odpowiedzialności za wszystko, co Ci się przydarza i podjęcie w tej jedynej, unikalnej chwili obecnej, po prostu innej decyzji, innego wyboru niż do tej pory. Wszystko co się nie sprawdzało już masz przerobione, więc teraz czas spróbować zupełnie czegoś nowego. To jest trudne tylko wtedy, kiedy robisz to na siłę. Jeśli chęć wynika z głębi Twojego serduszka, to proste jak melon z łyżeczką (bo nie bułka z masłem).

Jeśli czytasz ten tekst, może to Twój osobisty łejk ap call, i właśnie w tym momencie zmieniasz wszystko. Bo akurat chcesz. Bo akurat możesz. Jeśli tak jest – pochwal się, chętnie obczaję nową wersję Twojego scenariusza na życie.

 

(Visited 32 times, 1 visits today)